About us

Saç Ekim İstanbul

SAÇ CERRAHİ HASTANEMIZ Türkiye'nin deneyimli uzman doktor ve saç cerrahi asistanlarını bünyesinde barındırmaktadır. Saç naklinin ulaştığı son nokta olan FUE (folliküler ünite ekstraksyonu) ve FUT (folliküler ünite transplantasyonu) metotlarının her ikisini de Dünya stndartlarında uygulayabilen nadir kliniklerdendir.

Estetik saç ekim cerrahisine karar verirken hastanın doğru doktoru ve merkezi, doktorun da doğru hastayı seçmesi çok önemlidir.

İlkemiz tek seansta doğal ve maksimum saç naklini gerçekleştirmektir. Uzman dermatolog tarafından saçlarınızın dökülme nedeni tespit edilecek, sizin için en uygun tedavi alternatifi sunulacaktır. Ayrıca saçta incelme, kırılma ve saç bakımı, saç tellerinde zayıflama gibi problemleriniz için öneriler alacaksınız. Gerçekleştireceğiniz saç ekimi sayesinde ömür boyu taşıyacağınız doğal saçlara sahip olacaksınız. Unutmayın ki uzmanlarca yapılmayan transplantasyonlar doğal görünüme sahip olmayacaktır!! Sitemizi incelemeyi tamamladığınızda saç dökülmesi ve kellik ile ilgili kötü düşüncelerinizin değiştiğini göreceksiniz.

SAÇ EKİMİ HAKKINDA BİZE GÜVENİN...

Sitemizi incelemeyi tamamladığınızda saç dökülmesi ve kellik ile ilgili kötü düşüncelerinizin değiştiğini göreceksiniz.
0
YILLIK TECRÜBE
0
UZMAN PERSONEL
0
ÜZERİNDE MUTLU REFERANS

Bize Ulaşın

Saç Ekim Türkiye | Özel Çevre Hastanesi

Saç Ekim Turkiye & Özel Çevre Hastanesi Cemal Sair Sok. No.2 Mecidiyeköy

Şişli / İstanbul - TÜRKİYE

  • dummy+90 212 229 02 02

  • dummy+90 532 568 23 45

  • dummy info@sacekimturkiye.com

© COPYRIGHT SAÇ EKİMİ İSTANBUL - Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz kaynak göstermeden hiçbir içerik kopyalanamaz. 2021.

Search