Mega Fue Yöntemiyle Saç Ekimi

Mega Fue Tekniği

Mega Fue Tekniği

Mega Fue Yöntemiyle Saç Ekimi

Saç ekimi işleminde alınan saç miktarının, belli bir sayının üzerine çıkma işlemine mega fue yöntemi denmektedir. Kellik derecesi çok olan ve saç kökleri yoğun olan kişilere uygulanabilen  mega seans, Saç Ekim Türkiye kadrosundaki uzman cerrahlar tarafından yapılmaktadır.

Fue Yöntemi İle Saç Ekimi

Saç dökülmesi yalnızca erkeklerin yaşadığı bir problem olarak görünse de, kadınlarda da saç dökülmesi ciddi oranda artış göstermektedir. Saç kökleri fazla olan ve kellik derecesi ileri düzeyde olan kişilere mega fue yöntemiyle saç ekimi yapılmaktadır. Mega fue yöntemiyle dökülme olan bölgelere tek seansta 4500-5000 greftin üzerinde saç ekimi yapılabilmektedir. Mega seans sayesinde, verici alandaki saç kökleri tek seferde maksimum sayıda alınabilmekte ve ekstra saç ekim seanslarına ihtiyaç duyulmamaktadır. Tek seferde alınan 4500-5000 greftin üzerindeki saç köklerini nakletmek oldukça zahmetli olacağı için, saç ekim işlemi 12-15 saat sürmektedir. Mega fue yönteminin en avantajlı yanı, ek bir saç ekim seansına ihtiyaç duyulmadan, tek seansta kellik olan alana komple saç ekimi yapılmasıdır. Mega fue yöntemiyle saç ekimi yapıldığında, diğer saç ekim işlemlerine göre saçlar daha doğal görünümde olmaktadır ve saç ekimi daha sık olacak şekilde uygulanmaktadır. Kısa sürede istenilen sonuca ulaşıldığı için de sıkça tercih edilen bir saç ekim yöntemi olmaktadır.

 

UYGUN FİYATLI MEGA FUE YÖNTEMİ

Mega fue yöntemiyle saç ekimi yapıldığında, diğer saç ekim seanslarında uygulanan işlemler tek seansta yapılmış oluyor ve istenilen sonuca daha hızlı şekilde ulaşılıyor. Diğer saç ekim işlemlerinde bazen tek seans yeterli gelmeyip, bir kaç seans daha saç ekim işleminin tekrar edilmesi gerekmektedir. Düşünüldüğü zaman yinelenen saç ekim seansları yerine, tek seferde uygulanabilen mega fue yöntemiyle saç ekimi yaptırmak, maddi olarak da daha avantajlı olduğu görülmektedir. Bu nedenle kadınların ve erkeklerin son zamanlarda en çok tercih ettiği mega fue saç ekim yöntemi, Saç Ekim Türkiye'de yapılmaktadır. Saç Ekim Türkiye, Özel Çevre Hastanesi bünyesinde 16 yıldır saç ekimi konusunda İstanbul'da hizmet vermektedir.  Yalnızca İstanbul'dan değil, tüm illerden ve tüm ülkelerden hasta kabulümüz bulunmaktadır. Saç Ekim Türkiye sayfamızdaki numaralarımızı tuşlayarak, yetkili arkadaşlarımızdan saç ekimi için saç analizi yaptırmak istediğinizi söyleyebilirsiniz. En yakın tarihe ve istediğiniz saate randevu alarak saç ekim hastanemize gelebilir, hayalini kurduğunuz saçlara sahip olabilirsiniz. 

 

SAÇ EKİMİNDE MEGA SEANS DÖNEMİ

Bilinen tüm saç ekim metotlarını unutturan ve son zamanlarda en sık tercih edilen Mega fue yöntemiyle saç ekimi, komple kellik yada saç dökülmesi yaşayan herkese tek seansta uygulanmaktadır. Tek seansta komple saç ekimi yaptırmak Mega fue yöntemiyle artık çok kolay. Tek yapmanız gereken Saç Ekim Türkiye web sayfamızdan yada web sayfamızda yer alan iletişim bilgilerinden bizlere ulaşmak. Çalıştığı için saç ekim seanslarına zaman ayıramayan ve saç dökülmesi yada kellik probleminden tek seansta kurtulmak isteyen herkes, Mega fue yöntemiyle saç ekimi yaptırıyor. 12-15 saatte istenilen tüm bölgeye Mega fue yöntemiyle yapılan saç ekimi, tamamen doğal görünümde olmaktadır ve istediğiniz saçlara daha kısa sürede sahip olmanızı sağlamaktadır. Daha önceleri tek seferde alınabilmesi imkansız gibi görülen greft sayıları, mega seans yöntemi ile imkansız olmaktan çıktı. Saç ekiminde uzayan seans sayıları sebebiyle donör alanda fazlasıyla saç kökü kayıpları yaşanabilmektedir. Ancak mega fue yöntemiyle seans sayısı az olacağından, donör alandaki kök kaybı da en aza inmektedir. Fazla sayıda saç ekim seansı ve az kişide yardımcıyla kısa sürede saç ekim işlemini bitirmeyi tercih eden bir çok saç ekim merkezi, mega fue yöntemini kullanmaktan kaçınmaktadır. Saç Ekim Türkiye, 12-15 saat süren mega fue yöntemini uygulayan sayılı saç ekim merkezlerinden bir tanesi olmakla kalmayıp, yurt içi ve yurt dışından yoğun talep görmektedir.

 

Bize Ulaşın

Saç Ekim Türkiye | Özel Çevre Hastanesi

Saç Ekim Turkiye & Özel Çevre Hastanesi Cemal Sair Sok. No.2 Mecidiyeköy

Şişli / İstanbul - TÜRKİYE

  • dummy+90 212 229 02 02

  • dummy+90 532 568 23 45

  • dummy info@sacekimturkiye.com

© COPYRIGHT SAÇ EKİMİ İSTANBUL - Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz kaynak göstermeden hiçbir içerik kopyalanamaz. 2021.

Search