Tıraşsız Saç Ekimi

Tıraşsız Saç Ekimi

Tıraşsız Saç Ekimi

Saç Ekim Türkiye'de tıraşsız saç ekimi

Bilinen FUE saç ekim yönteminin saçlarınızı kazıtmadan, var olan saçlarınızı koruyarak uygulanabilen tekniğine tıraşsız saç ekimi denmektedir. Tıraşsız saç ekimi, Saç Ekim Türkiye'de bulunan uzman cerrah ve eğitimli ekibimiz eşliğinde uygulanmaktadır.

Traşsız Saç Ekimi

Saç ekimi, saç dökülmeleri sonucu seyrelen yada kellik sorunu ortaya çıkan saçlara uygulanan saç kökü nakli işlemidir. Tüm Dünya'da yaygın şekilde uygulanan FUE yöntemi, saç köklerinin tek tek özel bir saç ekim aletiyle alınması ve alınan saç köklerinin, saç dökülmesi olan alana yine tek tek ekilme işlemidir. FUE yönteminin bilinen en iyi avantajı, teker teker çıkarılan saç köklerinin yerlerinin belli olmamasıdır. Yani, çıkarılan saç kökleri sonrasında verici alanda hiç bir iz kalmamaktadır. Erkekler için pek önemsenmeyen ancak bayanların fazlasıyla dikkat ettiği saç ekimi öncesi tıraş yapılması, artık tarihe karışıyor. FUE saç ekiminde yeni akım, tıraşsız saç ekimi olmaktadır. Özellikle bayanların dikkatini çeken tıraşsız saç ekimi, tüm dünyada uygulanan bir saç ekim metodu olmaktadır. Tıraşsız saç ekimi sonrası, saç ekimi yapılan alanda hafif kızarıklık ve ince bir kabuklanma olmaktadır ancak bu kızarıklık ve kabuklanma 8-10 gün içinde ortadan kaybolmaktadır. Tıraşsız saç ekiminde iyileşme süreci, saç ekimi yaptıran kişi tarafından desteklenmelidir. Örneğin; tıraşsız saç ekimi yapılan bölge, her gün düzenli olarak yıkanmalı ve saç ekimi sonrası oluşan kabuklanmalar bu sayede dökülmelidir. Tıraşsız saç ekiminde oluşan kabuklanmalar, kepek dökülmesi şeklinde olmaktadır ve kişiye hiç bir rahatsızlık vermemektedir. Saç Ekim Türkiye'de tıraşsız saç ekimi yaptırdığınızda, uzman cerrahlarımız tıraşsız saç ekimi sonrası dikkat etmeniz gereken tüm hususlarda sizlere geniş çaplı bilgi vermektedir ve belirli aralıklarla uygulanan tıraşsız saç ekimi için muayeneye gelmenizi isteyecektir. Tıraşsız saç ekimi muayenelerinde de uzman cerrahlarımıza saç ekimi hakkında tüm sorularınızı yöneltebilirsiniz.

 

TIRAŞSIZ SAÇ EKİMİ GÖZLE GÖRÜLMEZ 

Tıraşsız saç ekimi, herkesin en çok tercih ettiği saç ekim metodu olmaktadır. Tıraşsız saç ekimi, bilinen FUE saç ekim tekniği olmaktadır. Aralarındaki tek fark, saç ekimi yapılacak alanın tıraş edilmemesidir. Bu sayede saç ekimi yaptıracak olan kadın ve erkekler, saç ekimi öncesi tıraş olmak zorunda kalmıyor ve dolayısıyla çevresindeki insanlar da kişinin saç ekimi yaptırdığını kesinlikle anlamıyor. Tıraşsız saç ekiminde ekilen saçlar, üç ay sonra çıkmaya başlar. Tıraşsız saç ekiminden 1 yıl sonra ise saçlar istenilen görüntüye ulaşır. Tıraşsız saç ekimi, tamamen doğal görünümde olmaktadır ve bu sayede hiç kimse tarafından fark edilmemektedir. İyi bir saç ekimi sonrası, ekilen saç köklerini gözle görmek mümkün değildir. Tıraşsız saç ekimi yapacak olan cerrah da bu aşamada önemli rol almaktadır. Tıraşsız saç ekimi yaparken verici alandan alınan saç kökleri ziyan edilmemeli, eklenen saç köklerinden saçın çıkması sağlanmalı ve mutlaka kişinin saç uzama yönüne doğru saç nakli yapmalı.

 

SON MODA TIRAŞLI SAÇ EKİMİ

Saç ekimi yaptırmak isteyenlere saç ekimi öncesi uygulanan jiletle tıraş, saç ekimi yaptırmak isteyenlerin en rahatsız olduğu konulardan biridir. Ancak tıraşlı saç ekimi tarihe karışıyor ve tıraşsız saç ekimi hızla yaygınlaşıyor. Saç ekimi konusunda kadrosunda yer alan uzman cerrahları ile adını tüm dünyada duyurmayı başaran Saç Ekim Türkiye hastanemiz, sizlere tıraşlı saç ekimi ve tıraşsız saç ekimi konusundaki tüm hizmetleri en iyi şekilde vermektedir. Üstün kaliteli saç ekim hizmeti vermenin haklı gururuyla, 16 yılı aşkın süredir İstanbul'da yer alan Özel Çevre Hastanesi bünyesinde Mega Fue saç ekimi, Fue Plus tekniği ile saç ekimi, tıraşsız saç ekimi, P.R.P Sistemi gibi tedavi seçenekleriyle hasta kabulü yapmaktayız. Saç dökülmesi, kellik, seyrek saç problemi, kaş ekimi, sakal ekimi, bıyık ekimi, erkek tipi saç dökülmesi gibi tüm sorunlarınızı, steril ameliyathane ortamında yaptırmak ve istediğiniz sonuca en hızlı şekilde ulaşmak için hemen Saç Ekim Türkiye web sayfamızda yer alan iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşın, yetkili arkadaşlarımızdan randevunuzu alın.

 

Bize Ulaşın

Saç Ekim Türkiye | Özel Çevre Hastanesi

Saç Ekim Turkiye & Özel Çevre Hastanesi Cemal Sair Sok. No.2 Mecidiyeköy

Şişli / İstanbul - TÜRKİYE

  • dummy+90 212 229 02 02

  • dummy+90 532 568 23 45

  • dummy info@sacekimturkiye.com

© COPYRIGHT SAÇ EKİMİ İSTANBUL - Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz kaynak göstermeden hiçbir içerik kopyalanamaz. 2021.

Search