Kaş Ekimi

Kaş Ekimi

İmajınızı Yenileyen Kaş Ekimi

Yediğimiz hormonlu gıdalar, aşırı kilo kaybı, çeşitli hastalıklar, hastalıklara bağlı kullanılan bazı ilaçların yan etkileri ve kullanılan kalitesiz makyaj malzemeleri gibi pek çok sebeple dökülen kaşlar, Saç Ekim Türkiye kadrosundaki uzman cerrahlar tarafından ekiliyor. 

kaş ekimi

Kaşlar, yüz hatlarımızı ortaya çıkaran, güzelliğimizi tamamlayan en büyük unsurdur. Konuşurken verdiğimiz tepkiler, kaş hareketlerimiz sayesinde daha bir anlam kazanmakta ve kaş hareketlerimizin mimiklerimiz üzerinde büyük bir işlevi olmaktadır. Ancak yetersiz beslenme, aşırı ve ani kilo kaybı, kullanılan ilaçların yan etkileri, hormonlu gıdalar, ucuz kremler, kalitesiz makyaj malzemeleri gibi sebeplerle dökülen kaşlar, bir daha eski gürlüğüne kavuşmamak üzere dökülürler. Belirli bir yaştan sonra da kaş dökülmesi ciddi oranda artış göstermektedir. Dökülen kaşlar için kullanılan kaş kalemleri yada kaş pudraları, anlık çözüm sağlamaktadır. Günü kurtaran kaş boyaları o an için kaşlara şekil vermeyi ve kaşları gür göstermeyi sağlarken, aslında  farkında olmadan kaşları daha fazla seyrekleştirmektedir. Kullanılan kaş boyaları, seyrek kaş sorununun yanı sıra cilt sağlığımızı da büyük ölçüde tehdit etmektedir. Kaş boyaları uzun süre kullanımdan sonra, kaş dökülmesine bağlı seyrek kaş sorunu, kaş derisinde yıpranma gibi geri dönüşü olmayan problemlere yol açmaktadır. Yüzümüzde güzellik bakımından büyük bir öneme ve mimikler açısından da büyük bir işleve sahip olan kaşlar, döküldüğü zaman kişilerde psikolojik sorunları da beraberinde getirmektedir. Seyrek kaş sebebiyle güzelliğinde eksiklik olduğunu düşünenler de kalıcı kaş gürleştirme metotları aramaktadır.

 

KAŞ YAPARKEN, GÖZ ÇIKARMAYIN!

Seyrek kaşlı olan insanlar, çareyi kaş ekimi yaptırmakta buluyor. Saç Ekim Türkiye'de uzman cerrahlar ve eğitimli asistanlar uygulanan kaş ekimi, kaş boyaması yada kaş dövmesi gibi zararlı sonuçlara yol açmaz. Kaşlarda geçici çözümlere veda etmenizi ve istediğiniz kaş şekline tamamen zararsız şekilde sahip olmanızı sağlar. Kaş ekimi sayesinde, ömür boyu kaş dökülmesi gibi bir sorun yaşamayacaksınız. Kaş dökülmesi sebebiyle piyasada satılan çeşitli kaş çıkarma yöntemleri, çoğu kişide işe yaramamaktadır ve daha da kötüsü, 'kaş yaparken göz çıkarmanıza' sebep olabilmektedir. Kaş ekiminde ise yeni kaş kökleri oluşturularak, kaşların azalan bölgelerinde tekrar kaş çıkması sağlanmaktadır. Günümüzde erkeklerin de ilgi duyduğu kaş ekimi işlemi, özellikle kadınlar tarafından tercih edilmektedir. Kaş ekimi, ortalama 2 saat süren bir operasyondur. Yurt içi ve yurt dışından kaş ekimi yaptırmak için İstanbul'da bulunan Saç Ekim Türkiye hastanemize gelen insanlar, yüz şekline uygun kaş ekimi yaptırıyor ve hastanemizden yeni imajıyla mutlu şekilde ayrılıyor. 

 

SEYREK KAŞLARA, KAŞ EKİMİ

Kaş ekimi öncesi, kaş bölgesi kalem yardımıyla şekillendirilir. Kişinin isteği doğrultusunda yüz şekline uygun kaş şekli çizilir ve ardından ne kadar kaş köküne ihtiyaç duyulduğu hesaplanır. Kaş ekimi öncesi gerekli olan kaş kökleri, ense üzerinden alınarak kaş ekim yönü belirlenir. Burada kaş ekimi yapacak olan cerrahın uzmanlığı çok önemlidir. Yanlış yöne ekilen kaşlar, istenmeyen görüntülerin oluşmasına neden olur. Saç Ekim İstanbul kadrosunda bulunan uzman cerrahlarımız, kaş ekimi işlemini oldukça hassas şekilde yapmaktadır. 2 saat süren kaş ekim operasyonu sonrasında, kaş ekimi yaptıran kişiye gerekli bilgiler verilir. Kaş ekimi sonrası, kaş nakli yapılan bölgeye kesinlikle dokunulmaması gerekmektedir. Çünkü kaş ekimi yapılan bölgede kaş köklerinin sertleşmesi ve kabuklanması için ilk 1 haftalık süreç çok önemlidir. Kaş ekimi yapıldıktan 1 hafta sonra yeterince kabuklanan kaş kökleri dökülüyor ve bu alanda sert bir tabaka oluşuyor. Kaş ekimi işleminde ekilen kaş kökleri 3 ay içinde uzamaya başlar. 6 ayın sonunda ise ekilen kaşlar, tamamen doğal bir görünüme kavuşmuş olur. Kaş ekimi herkes tarafından tercih edilen ve ömür boyu kalıcı bir yöntemdir. Seyrek kaşlardan memnun değilseniz, Saç Ekim Türkiye hastanesine bekleriz.

 

Bize Ulaşın

Saç Ekim Türkiye | Özel Çevre Hastanesi

Saç Ekim Turkiye & Özel Çevre Hastanesi Cemal Sair Sok. No.2 Mecidiyeköy

Şişli / İstanbul - TÜRKİYE

  • dummy+90 212 229 02 02

  • dummy+90 532 568 23 45

  • dummy info@sacekimturkiye.com

© COPYRIGHT SAÇ EKİMİ İSTANBUL - Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz kaynak göstermeden hiçbir içerik kopyalanamaz. 2021.

Search