Saç Ekimi İstanbul

Saç Ekimi

Saç ekimi saçlı deriden saç köklerinin alınması ve alınan saç köklerinin saçsız deriye nakledilmesi işlemine saç ekim denmektedir. Saç Ekim Türkiye, 16 yıldır uzman kadrosuyla saç ekimi konusunda yüksek kaliteli hizmet vermekte ve yüzde yüz müşteri memnuniyeti odaklı saç ekim operasyonları yapmaktadır.

Saç Ekimi

Saç dökülmesi, şüphesiz her insanın korkulu rüyasıdır. Erkeklerde daha fazla olduğu düşünülen saç dökülmesi, kadınlarda da sıkça görülmektedir. Saç dökülmesi sonucu bölgesel kellik yada komple saç kaybı yaşayan herkes saç ekim merkezi araştırmaktadır. Saç ekim kliniği yada saç ekim hastanesi araştırırken ilk dikkat edilmesi gereken husus, asla saç ekim fiyatı olmamalıdır. Saç ekimi uzmanlık gerektiren bir işlemdir ve saç ekimi yaptıracağınız işletmenin de gerekli izinleri, belgeleri olmalıdır. Bu nedenle saç ekimi yapan hastane yada saç ekimi yapan klinik araştırırken öncelikle saç ekimi fiyatları değil, saç ekim merkezinin sağlık bakanlığından onaylı ve ruhsatlı olmasına dikkat edilmeli ve bünyesinde görev alan saç ekim cerrahları da işinde uzman olmalıdır. Merdiven altı diye tabir ettiğimiz saç ekim kliniklerinde ve saç ekimi operasyonu konusunda uzman olmayan kişilere yaptıracağınız saç nakli işlemleri, komple saç kaybı yaşamanıza neden olabilir ve daha da kötüsü saç ekimi yaptırmak isterken ortamın steril olmamasına bağlı çeşitli cilt hastalıklarına yakalanabilirsiniz. 

 

SEYREK SAÇLARA SAÇ EKİMİ 

Saç Ekim Türkiye olarak, "Mini-Micro Grafting" ve "Foliküler Ünite Transplantasyonu" tekniklerini Türkiye'de ilk uygulayan saç ekim hastanesi olmanın verdiği gururla, 16 yıldır Özel Çevre Hastanesi bünyesinde saç ekimi konusunda uzman cerrahlarımızla kaliteli ve steril şekilde saç ekim hizmeti vermekteyiz. Saç dökülmesi, seyrek saç problemi, kaş ekimi, sakal ekimi, bıyık ekimi, erkek tipi saç dökülmesi, kellik gibi tüm saç sorunları konusunda, Mega Fue saç ekimi, Fue Plus tekniği ile saç ekimi, tıraşsız saç ekimi, P.R.P Sistemi gibi tedavi seçenekleriyle en iyi saç ekimi hizmetini vermekteyiz. Bu kapsamda her yıl 47 ülkeden yerli ve yabancı hastaları hastanemizde ağırlamakta, tüm dünyada en çok tercih edilen saç ekim hastanelerinin başında yer almaktayız. Dökülen saçlarınıza yeniden kavuşmak veya var olan saçlarınıza gürlük kazandırmak için, Saç Ekim Türkiye'yi tercih edin.

 

DOĞAL GÖRÜNÜMLÜ SAÇ EKİMİ

Saçı üreten hücreler, zamanla erkeklik hormonunun etkisiyle ölürler. Saç önce incelir ve ardından uzamamaya başlar. Sonrasında ise saçlar dökülür ve kellik problemi ortaya çıkar. Saç dökülmesi yalnızca erkeklerde değil, kadınlarda da sık görülen bir durumdur. Saç dökülmesi sonrası seyrek saç yada kellik problemi yaşayan insanlar için en kesin ve kalıcı tedavi şekli saç ekimi yaptırmaktır. Son yıllarda gelişen teknoloji sayesinde saç ekimi operasyonları hem daha kısa sürede hem de acısız şekilde yapılmaktadır. Saç ekimi öncesi lokal anestezi yapılan hastalar, saç ekimi seanslarında hiç bir acı hissetmemektedir. Saç ekimi sonrası, ekim yapılan alanda bir süre kızarıklık ve kabuklanma görülmektedir ancak bu geçici bir durumdur. Saç ekimini yaptıracağınız uzman cerrah, saç ekimi öncesi yapılması gerekenleri ve saç ekimi sonrası dikkat edilmesi gerekenleri sizlere detaylı olarak anlatacak ve ekilen saçlarınızı 3 ay sonra görmeye başlayacaksınız. Saç ekimi operasyonunda kimi zaman tek seans yeterli olmaktadır. Saç ekim seansı, ekim yapılacak alanın büyüklüğüne ve saç dökülmesinin devam edip etmediğine göre değişiklik göstermektedir. Sağlığa hiç bir yan etkisi olmayan saç ekimi, lokal anestezi ile yapılan risksiz bir işlemdir. Kadromuzda yer alan deneyimli ve eğitimli çalışma arkadaşlarımıza emanet edeceğiniz saçlarınız, saç ekimi sonrası tamamen doğal görünümde olmaktadır. Saç Ekim Türkiye'de saç ekimi yaptırmak için, web sayfamızda yer alan iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz. 

 

Bize Ulaşın

Saç Ekim Türkiye | Özel Çevre Hastanesi

Saç Ekim Turkiye & Özel Çevre Hastanesi Cemal Sair Sok. No.2 Mecidiyeköy

Şişli / İstanbul - TÜRKİYE

  • dummy+90 212 229 02 02

  • dummy+90 532 568 23 45

  • dummy info@sacekimturkiye.com

© COPYRIGHT SAÇ EKİMİ İSTANBUL - Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz kaynak göstermeden hiçbir içerik kopyalanamaz. 2021.

Search