Saç Ekiminde Fue Plus Tekniği

Fue Plus Tekniği

Fue Plus Tekniği

Saç Ekiminde Fue Plus Tekniği

İlk olarak Amerika'da uygulanmaya başlanan ve giderek yaygınlaşan Fue Plus Tekniği, Fue tekniğinin özelleştirilmiş hali olmaktadır.Deneyimli kliniklerde ve doktorlar tarafından uygulanması gereken Fue Plus Tekniği, Saç Ekim Türkiye'de 5 kişilik ekiplerle ameliyathane ortamında yapılmaktadır. 

Fue plus tekniği

Fue Plus Tekniğinde Mikrcerrahik Punch kullanımı sebebiyle, diğer saç ekim metotlarına oranla daha sık, izsiz ve dikişsiz saç ekimi yapılmakta ve saçlarda daha yoğun görünüm elde edilmektedir. Doğal görünüm vermesi sebebiyle sık tercih edilen bir saç ekim yöntemi olan Fue Plus Tekniğinde, yüzünüzde morarma, şişme ve alnınızda, göz kapaklarınızda şişme, ödem olasılığı bulunmamaktadır. Fue Plus Tekniği uygulanarak ekilen saçlar, istenilen şekilde kestirilebiliyor ve rahatça taranıyor. Fue Plus Tekniğinde, hiç bir acı yaşamazsınız ve en önemlisi de saç ekimi sonrası çevrenizdeki hiç kimse saç ekim işlemi yaptırdığınızın farkına bile varamaz. Saç ekimi günümüzde her ne kadar yaygın olarak yaptırılsa da bazı insanlar saç ekimi yaptıracaklarını kimseye söylemek istemezler. Daha önce saç ekimi yaptıranlar da saç ekimi yaptırdığını çevresinde bulunan insanların bilmesini tercih etmez. Fue Plus Tekniği ile saç ekimi yaptırdıktan sonra etrafınızdaki insanlardan kaçmaya yada saklanmaya gerek duymazsınız. Öyle ki, doktorlar bile saç ekimi yaptırdığınızı anlayamaz ve bu durum saç ekimi yaptıracağınız cerrah ve sizin aranızda bir ömür sır kalabilir.

 

FUE PLUS TEKNİĞİNİN FARKI

Fue Plus tekniği tamamen acısız bir saç ekim işlemidir. Saç ekimi yaptırmadan önce yalnızca sinek ısırığı şeklinde küçük bir acı hissedersiniz. Bu da saç ekimi yapılmadan önce uygulanan anestezi iğnesinin küçük bir acısıdır. Fue Plus tekniğiyle saç ekimi yapılmadan önce, saç nakli yapılacak olan kısma lokal anestezi uygulanmaktadır. Lokal anestezi sonrası his kaybı yaşanan bölgeden 0.8 mm büyüklüğünde mikro motor kullanılarak kılın köküne kadar inip, alınan saç kökleri yine mikro motor yardımıyla çıkartılır ve özel solüsyon soğuk zincir tekniğiyle saç ekim işleminin gerçekleştirileceği zamana kadar bekletilir. Fue Plus tekniğiyle açılan kanallara, saç ekiminde gelişmiş teknik olan soğuk zincirde bekletilen saç kökleri (greftler) yerleştirilir. Bu saç ekim işlemi sırasında uygulanan teknik, ekstra hassaslık gerektirmektedir ve bu nedenle de uzmanlık isteyen yöntemlerin başında yer almaktadır. Fue Plus tekniği sayesinde, diğer saç ekim tekniklerine göre tek seferde 1,5-2 katı saç nakli yapılabilmektedir. Bu da kadın yada erkek herkesin Fue Plus tekniği ile saç ekimi işlemini tercih etme sebebi olmaktadır.

 

FUE PLUS TEKNİĞİNDE HER YÖNE AYRILAN SAÇLAR

Saç dökülmesi erkeklerde olduğu kadar kadınlarda da fazlasıyla görülmektedir. Saç ekimi yaptırmak için uygun fiyatlı saç ekimi yapan klinik yada uygun fiyatlı saç ekimi yapan hastane arayan kadınlar, Saç Ekim Türkiye saç ekim hastanemize başvuruyor ve alanında uzman kadromuza Fue Plus tekniği ile saç ekimi yaptırıyor. Kadınlarda hormonal dengesizlik, hamilelik, menopoz, yetersiz beslenme, doğum kontrol haplarının yan etkileri, zehirli kimyasal maddeler içeren saç ürünleri, ısılı saç şekillendirme aletleri, ani yaşanan aşırı kilo kaybı ve yoğun stres gibi pek çok sebeple  saç dökülmeleri görülmektedir. Saç dökülmesi sonucu saç ekimi yaptırmaya karar veren kadınlar, saçlarını saç ekimi öncesinde olduğu gibi ayırmak istemektedir. Ancak bir çok saç ekim işlemi sonrası ne yazık ki kişiler saçlarının yönünü değiştirmek zorunda kalmakta ve bu durum kişiyi saç ekimi yaptırdığı için pişmanlığa sürüklemektedir. Saç ekimi yapacak olan cerrahın işini doğru yapması sonucunda, Fue Plus tekniği ile ekilen saçlarınızı istediğiniz yöne özgürce tarayabilir, dilediğiniz saç şeklini kendiniz verebilirsiniz. Fue Plus tekniği kullanılarak saç ekimi yaptırdıysanız, ekilen ve hızla uzayan saçlarınızı sağ yandan, sol yandan yada ortadan istediğiniz yönde ayırabilirsiniz. Fue Plus tekniği hakkında daha fazla bilgi almak ve Fue Plus tekniği konusundaki sorularınıza yanıt almak için, Saç Ekim İstanbul web sayfamızdaki iletişim seçeneklerinden biriyle bizlere ulaşabilir, dilerseniz en yakın tarihe saç ekim randevusu oluşturabilirsiniz.

 

Bize Ulaşın

Saç Ekim Türkiye | Özel Çevre Hastanesi

Saç Ekim Turkiye & Özel Çevre Hastanesi Cemal Sair Sok. No.2 Mecidiyeköy

Şişli / İstanbul - TÜRKİYE

  • dummy+90 212 229 02 02

  • dummy+90 532 568 23 45

  • dummy info@sacekimturkiye.com

© COPYRIGHT SAÇ EKİMİ İSTANBUL - Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz kaynak göstermeden hiçbir içerik kopyalanamaz. 2021.

Search